Pri objednávke nad 50 € - POŠTOVNÉ ZADARMO


Newsletter
Pre odoberanie alebo zrušenie odoberania noviniek vyplňte svoj e-mail:


Poštovné , spôsob dopravy a spôsob platby

- cena za dopravu zásielky je skladá z dvoch zloziek :

Z ceny za dopravu - poštovné a spoplatnený je aj jeden zo spôsobov platby.

 pri objednávke nad  50,-€  poštovné  ZDARMA !!!

 

Spôsoby dopravy:

Osobný odber

na odbernom mieste v Snine (Cena je 0,- Eur)

- osobný odber je možný na odbernom mieste v Snine, Kpt.Nálepku 102 v čase od 08:00 do 15:00. Prineste si so sebou vytlačenú objednávku alebo nám povedzte číslo objednávky pre rýchlejšie vyhľadanie. Tovar bude pripravený do 24 hodín po odoslaní objednávky a bude uložený po dobu 48 hodín. Ak si zákazník tovar do tejto doby nevyzdvihne, rezervácia sa ruší..

 

Kuriér DPD

Cena je určená podľa hmotnosti balíka na 1,95,-€ resp. 2,75,-€ . Pokiaľ hodnota objednávky presiahla 50,-€ poštovné je ZDARMA.

- aktuálna cena celej objednávky ( spolu s poštovným ) sa zobrazuje v dolnej časti nákupného košíka ...

 

 Spôsoby platby:

 

prevodný príkaz - 0,-€

- pri nákupe, keď hodnota objednávky presiahne 300,-€ a prajete si platiť prevodom z účtu Vám pošleme predfaktúru vo formáte PDF,ktorú uhradíte bezhotovostným prevodom z Vášho účtu. Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní úhrady na náš účet

 

platba kartou - 0,-€

- pri vytváraní objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde zrealizujete platbu platobnou resp. kreditnou kartou.Po zrealizovaní platby budete informovaný o jej úspešnostom resp. neúspešnom výsledku.

 

platba dobierkou - 1,25 - 6,70,-€

- zaplatíte pri doručení balíka do rúk kuriéra ; suma za platbu dobierkou bude vygenerovaná v závislosti od sumy objednavky.

 

 

Termín dodania
Objednávky prijaté do 13,00 v pracovný deň expedujeme ešte v ten deň, pokiaľ je tovar skladom  a nevyskytnú sa iné komplikácie. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste v Snine alebo ho posielame  kurierskými spoločnosťami.V prípade, že objednaný tovar nebude možné zaslať podľa vyššie uvedenej dodacej lehoty, oznámime vám predpokladaný termín dodania. V tom prípade si však vyžiadame vaše odsúhlasenie. Dodacia lehota môže byť primerane k okolnostiam predĺžená, ak je omeškanie spôsobené okolnosťami nami nezavinenými (meškanie zásielky, strata zásielky...).