LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/12W/230V/IP44/Čierna
Kód produktu: N2 0103 322670
Aktuálny stav na sklade: 2 ks
Tento tovar máme skladom
vstupné napätie 230V
farba svetla Neutrálna biela
dĺžka svietidla 51-60cm
pätica Integrovaný LED Modul
počet žiaroviek 1
krytie IP IP44
farba svietidla Čierna
Moderné LED kúpeľňové nástenné svietidlo so šírkou 60 centimetrov a spoľahlivými LED diódami SMD2835
s celkovým výkonom 8Watt. Vyrobené z ocele.
Na výber odporúčame aj ďalšie nástenné svietidlá z našej ponuky v mnohých veľkostiach a tvaroch.
Vysoký index podania farieb (CRI> 80) zaručuje živé farby.
Technické parametre:
Výrobca:
Aigostar
Materiál:
Kov, Plast
Farba:
Matná čierna, Biela
Pätica:
Integrovaný LED Modul
Počet žiaroviek:
1
Žiarovky súčasťou balenia:
ÁNO (LED)
Farba svetla:
Neutrálna biela
Teplota chromatickosti:
4000K
Príkon zdroja:
12W
Celkový svetelný tok:
1250lm
Priemerná životnosť:
25 000 hod.
Výška:
51mm
Šírka:
128mm
Dĺžka:
600mm
Stupeň krytia:
IP44
Napätie:
230V